Menu
0 Comments

Dainese – jakość motocyklowa od pokoleń

Wszyscy miłośnicy sportów motorowych powinni zdecydować się na produkty oferowane przez firmę Dainese, która całkowicie zrewolucjonizowała rynek produktów dla motocyklistów i stale to robi, wdrażając niesamowicie nowoczesne technologie, które podnoszą nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort poruszania się na jednośladzie! Bezpieczeństwo, trwałość i jakość wykonania to jednak niejedyne pozytywne epitety, mogące określić produkty Dainese. Ta włoska marka przykłada uwagę do każdego detalu, co sprawia, że odzież motocyklowa jest szalenie stylowa i cechuje się nietuzinkowym wyglądem w każdym calu! Sprawdź, dlaczego warto postawić na Dainese – https://motomoda24.pl/blog/dainese-poznaj-marke.

Dainese – lider numer jeden!

Włoskie przedsiębiorstwo Dainese w swojej działalności skupia się na projektowaniu, testowaniu i produkcji najwyższej klasy odzieży motocyklowej. Historia przedsiębiorstwa sięga lat 70 XX wieku, gdy to Lino Dainese uruchomił firmę zajmującą się produkcją odzieży dla kolarzy górskich. Pozytywne opinie i przekonanie o niesamowitej jakości ubrań i akcesoriów od Dainese towarzyszyły firmie już w pierwszych latach działalności.

Przedsiębiorstwo z czasem profilowało swoją działalność i zajęło się odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów. Swoją jakość Dainese wdrożyła również do linii produktowych dla narciarzy wyczynowych, a w ubrania ze znaczkiem Firmy ubierają się największe gwiazdy sportów zimowych!

Jednak od zawsze prawdziwą miłością Dainese pozostawały ubrania dla motocyklistów. Miłość przekuła się w niesamowite produkty, wykonane z najwyższą starannością z zastosowaniem najdoskonalszych materiałów! W ubraniach Dainese obserwować można światowych mistrzów sportów motocyklowych: ‚Doctor’ Valentino, Niccolo Antonelli i wielu innych wielkich sportowców zaufało kunsztowi Dainese.

Rozwój – słowo klucz w filozofii Dainese

Włoska firma od początków stawia na wprowadzanie nowinek na rynek produktów motocyklowych, a dzięki olbrzymiej staranności i naukowemu podejściu możliwym okazuje się zaoferowanie klientom najlepszych technologii. Podjęta między innymi z Massachusetts Institute of Technology i innymi jednostkami naukowymi współpraca zaowocowała przeniesieniem niesamowitych wręcz rozwiązań ze świata podróży kosmicznych do odzieży motocyklowej. Przedsiębiorstwo podjęło również aktywną współpracę z NASA i wspólnie opracowują kombinezony dla astronautów, którzy mają za zadanie podbicie Marsa! Jest to wyzwanie godne Dainese!

Korzystając z doświadczeń współpracy badawczo-naukowej, Dainese w 2003 roku uruchomiło Dainese Technology Centre, wyjątkową jednostkę badawczą, której zadaniem jest testowanie wszystkich linii produktów motocyklowych, a także tworzenie i ocena badawcza wszelkich prototypów odzieży. W ramach jednostki tworzy się ubrania z najlepszych materiałów, dbając o bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Co oferuje Dainese motocyklistom?

Wszystko, czego potrzebują! To dzięki innowacyjnemu podejściu Dainese udało się podbić rynek. Wprowadzony pod koniec lat 70. ubiegłego wieku kombinezon żółw (zawierający usztywnione ochraniacze na plecach) uratował wiele żyć ludzkich i stał się światowym trendem w produkcji kombinezonów motocyklowych.

Dainese produkuje między innymi:
– kombinezony motocyklowe,
– kurtki motocyklowe,
– spodnie i ochraniacze,
– buty ochronne,
– akcesoria dla motocyklistów,

Wszystkie produkty opracowane są z najwyższej jakości materiałów. W każdym z produktów Dainese króluje: carbon, kevlar i tytan. Odpowiednie zastosowanie najlepszych surowców, dokładne przetestowanie i wykonanie gwarantuje użytkownikom pewność, że w trakcie nawet najbardziej szalonych wypadów pozostaną cały czas bezpieczni!

Dainese dba również o styl. Włoska marka nie mogłaby pozwolić, aby ich produktom brakowało elegancji i finezji. Trendy opracowane przez projektantów Dainese stały się obowiązującymi i chętnie powielanymi w całym świecie mody i akcesoriów motocyklowych.

Dainese określić można w kilku słowach: jakość, styl, wytrzymałość i miłość do motocykli, rzecz jasna! Każdy pragnący poczuć się jak najlepsi z najlepszych powinien skorzystać z produktów tej wyjątkowej, włoskiej marki!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *